KONST / Litografier / Färglitografi 8985229
nr 898 5229
Färglitografi
signerad, 47/75, motivet: 69x49
Kondition: skadat glas
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 juni 2014
kl 20:12:17
350 kr
300 kr
400 kr